MŪSŲ VEIKLOS

GTV įmonių grupės prioritetas - klientams siūlomų prekių ir teikiamų paslaugų kompleksiškumas ir kokybė.


Per 13 veiklos metų, siekdami patenkinti augančius savo klientų poreikius, išplėtėme savo prekių asortimentą ir tapome rinkos lyderiais ne tik prekiaujant naudotomis transporto priemonių dalimis, bet ir siūlant konkurencingiausias naujų dalių kainas.


Prieš trejus metus mūsų prekių krepšelis pasipildė naujove Lietuvos rinkoje – klientams siūlome vos po kelis kilometrus gamyklose nuvažiuotų naujausių modelių testinių automobilių priekius tiesiai iš AUDI ir BMW AG koncernų Vokietijoje.


Taip pat siūlome įsigyti neardytas transporto priemones – automobilius, motociklus, sunkiąją techniką.


PREKIAUJAME:


  • Naudotomis originaliomis visų markių bei modelių automobilių ir motociklų dalimis.

  • Naujomis originaliomis visų markių ir modelių automobilių dalimis.

  • Testinių automobilių priekiais.

  • Neardytais automobiliais ir motociklais.


Visą savo veiklos laikotarpį perkame ir gabename transporto priemones iš didžiausių Europos, USA ir Kanados aukcionų. Esame daugiausiai transporto priemonių nuperkantys nariai iš didžiausių Europos aukcionų COPART, MOTORHOG, HBC ir kt. Turime ilgametę darbo patirtį, esame užmezgę draugiškus ryšius su vadovybe, apkeliavę Anglijos aukcionių aikšteles, susipažinę su jų darbo specifika. O taip pat bendradarbiaujame su Lietuvos vežėjais, turime ilgamečius partnerius, kurie nuolat kraunasi Europos aukcionuose ir gabena transporto priemones į Lietuvą. Todėl klientams galime pasiūlyti kokybšką trasporto priemonių nupirkimo ir parvežimo paslaugą.


Be to, klientams pageidaujant, nupirktas transporto priemones demontuojame, dalis supakuojame, sutvarkome muitinės dokumentus ir išvežame į Rusiją arba Baltarusiją. Vežame iš Kauno ir Vilniaus kiekvieną savaitę.


TEIKIAME ŠIAS PASLAUGOS:


  • Transporto priemonių nupirkimas aukcionuose.

  • Transporto priemonių, dalių gabenimas iš/į Europą.

  • Dalių gabenimas į Rusiją ir Baltarusiją, išmuitinimo paslaugos.