Karjeros galimybės

GTV prekės ženklu pažymėtos įmonės specializuojasi naudotų ir naujų transporto priemonių dalių ir su jomis susijusių paslaugų teikimo srityje. Visos įmonės dirba vadovaujantis 4 pagrindiniais veiklos principais, kurie apima: vertės klientui kūrimą, stiprią darbuotojų komandą, sėkmingus veiklos rezultatus bei darnią plėtrą.


Tikime, kad viena iš pagrindinių nuolatinės mūsų plėtros ir tobulėjimo priežasčių – tai žmogiškasis įmonės kapitalas. Šiandien esame savo srities lyderiais todėl, kad visi dirbame stiprioje ir vieningoje komandoje, kurioje kiekvienas darbuotojas yra gerbiamas ir vertinamas bei žino savo indėlį į bendrus įmonės tikslus. Šiuo metu GTV prekės ženklu žyminčiose įmonėse dirba jau daugiau kaip 200 patyrusių ar dar tik įsibėgėjančių komandos narių. Nebijome iššūkių ir į savo komandą priimame tiek patyrusius specialistus, tiek neturinčius patirties, bet motyvuotus ir norinčius mokytis darbuotojus. Suteikiame visokeriopą pagalbą, apmokome, supažindiname su darbo specifika, dalinamės savo žiniomis ir patirtimi.


Didžioji dalis įmonių grupės skyrių vadovų dirba nuo pat veiklos pradžios, visi kartu mokėsi rinkoje naujų ir nepažintų sričių, augo ir tobulėjo. Dėl šių priežasčių vadovai puikiai išmano kiekvieno darbuotojo darbo specifiką ir supranta kiekvieno darbuotojo svarbą.


Mes vertiname savo komandą, todėl siekiame surasti ir išlaikyti talentingus ir motyvuotus darbuotojus. Dėl nuolatinės plėtros, nuolat ieškome ir prie savo komandos kviečiame prisijungti tiek specialistus, tiek patirties neturinčius motyvuotus žmones. Jei esate tie, kurie kelia sau ir kolegoms aukštus reikalavimus, orientuojasi į rezultatus, siekia naujovių, nebijo išsakyti savo idėjų ir prisiimti atsakomybės už savo atliekamus darbus ir naujų idėjų įgyvendinimą, siųskite savo CV!