VADYBININKĖ (-as) – APSKAITININKĖ (-as)

Prekybinė automobilių ir detalių įmonė Kaune ieško vadybininkės (-o) – apskaitininkės (-o):

DARBO APRAŠYMAS:

  • Pirkimo sąskaitų kontrolė: mėnesinių sąskaitų surinkimas bei apmokėjimas, einamųjų sąskaitų apmokėjimas;

  • Darbas su įmonės banko sąskaitomis, tarptautinių pavedimų darymas;

  • Darbas su užsienyje registruotais automobilių aukcionais;

  • PVM grąžinimas iš aukcionų ir kitų dokumentų tvarkymas;

  • Nuolatinis bendravimas su aukcionais ir iškilusių problemų sprendimas;

  • Įmonės transporto dokumentų kontrolė ir tvarkymas;

  • Darbas su buhalterine programa DEBETAS;

  • Įvairių raštų ir sutarčių ruošimas;

  • Glaudus bendradarbiavimas su įmonės vadovybe ir buhaltere;

  • Bendravimas su įmonės tiekėjais ir klientais.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas administravimo/vadybos/finansų srityje;

  • Bent vienerių metų sėkmingo darbo patirtis biuro administravimo ar buhalterijos srityje;

  • Raštvedybos išmanymas;

  • Labai geros anglų kalbos žinios;

  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;

  • Buhalteriniai pagrindai;

  • Greita orientacija, imlumas, savarankiškumas;

  • Puikūs darbo organizavimo ir bendravimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Atsakingą, dinamišką darbą bei galimybę realizuoti savo idėjas plečiant bei tobulinat įmonės veiklą;

  • Savarankišką darbo planavimą;

  • Darbą šiuolaikiškame kolektyve;

  • Visas socialines garantijas;

  • 24/7 draudimą.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, prašome siųsti CV nurodytu el. paštu.

Kontaktinis asmuo: AGNĖ

El.paštas: agne@gtvgroup.lt