Veiklos principai

Pagrindiniai mūsų kompanijų veiklos principai atspindi tai, kaip vykdome ir plečiame savo veiklą, kaip elgiamės su klientais, darbuotojais, partneriais ir aplinka.

  1. Vertė klientui. Ieškome ir surandame tai, ko reikia mūsų klientams. Galime pasiūlyti pasirinkti dėvėtas ar naujas dalis. Esame draugiški ir siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Parduodame prekes fizinėse prekybos vietose ir internetu. Pristatome į bet kurią pasaulio vietą.

  2. Stipri komanda. Atrenkame profesionalius ir motyvuotus darbuotojus. Keliame jų kompetencijas, geriname infrastruktūrą. Tikime, kad vertinami darbuotojai kuria didesnę vertę klientams ir kompanijai.

  3. Veiklos rezultatai. Tęsiame duotus pažadus partneriams ir klientams, siekiame išsikeltų trumpalaikių ir ilgalaikių tiklsų, analizuojame rezultatus ir jais remiantis tobuliname veiklą.

  4. Darni plėtra. Esame draugiški aplinkai, skatiname antrinį pagamintų prekių naudojimą ir atliekų perdirbimą, siekiame mažinti aplinkos taršą bei savo verslu prisidėti prie darnios ekonominės ir socialinės plėtros.