Mūsų komanda Mūsų komanda parke Mūsų komanda švenčia Mūsų komanda yra žaisminga Mūsų komanda nuotykiai

Mūsų komanda

Rokas, sandėlio darbuotojas, 4 mėnesiai GTV


Darbas kolektyve, kuriame tvyroja gera nuotaika, savaime tampa malonus. Kai kolektyvas susivienija, iškelti tikslai įgivendinami judant visiem kartu, teisinga linkme. Dirbti čia tikrai malonu, o, su nuo pat ryto igauta gera nuotaika, gera gryžti namo!


Virginija, aktyvių pardavimų skyriaus vadybininkė, Skandinavijos rinka, 2 metai GTV


Tai įmonė, suteikianti geriausias galimybes tobulėti ir augti savo srityje. Vadovų patirtis ir palaikymas leidžia įgyvendinti visas idėjas. Ypatinga ir pozityvi dabo aplinka, draugiskas kolektyvas.


Aida, kasininkė-apskaitininkė, 5 metai GTV


Šioje įmonėje dirbu jau 5 metus. Mačiau, kaip su kiekvienais metais įmonė augo ir tobulėjo. Džiaugiuosi, kad esu šios įmonės komandos dalis ir, kad galiu prisidėti prie įmonės plėtros! Dirbdama čia, labiausiai vertinu tai, kad šioje įmonėje dirba jauni, energingi ir pilni idėjų žmonės! Esame kaip viena, didelė šeima siekianti tapti geriausia savo srityje!


Rimas, direktoriaus pavaduotojas gamybai, 9 metai GTV


Mūsų įmonė įvairaus dydžio žingsniais nesustodama žengė pirmyn ne vien tik technologine, bet ir emocine prasme. Nuolatinis kilimas ir plėtra visad skatino pasitempti, būti reiklesniu pačiam sau, bei aplinkiniams, siekti savo ir įmonės tikslų nuolat tobulėjant. Jau senokai negalime būti tapatinami su žodžiu "šrotas", nes mūsų bendravimo kultūra, savo srities išmanymas, darbo aplinka, darbuotojų kompetencija iškelia mus iš kitų panašios veiklos įmonių. Tai suteikia stabilumo jausmą, pasididžiavimą savo darbu, motyvuoja siekti daugiau žinių ir nuolat tobulėti.


Mūsų komanda kazino Mūsų komanda juoda balta1 Mūsų komanda juoda balta2 Mūsų komanda juoda balta3 Mūsų visa komanda